Tragedia na S8. Wszystkie osoby, które podróżowały porsche, zginęły

29.01.2023 08:22

Tragedia na Podlasiu. Samochód osobowy uderzył w tył ciężarówki na trasie S8. Wszystkie osoby, które podróżowały autem osobowym, zginęły na miejscu. Kierowca tira nie ucierpiał. Zablokowana jest jezdnia dla aut jadących w kierunku Białegostoku.

wypadek
fot. Adam STASKIEWICZ/East News (zdj. ilustracyjne)

Do wypadku doszło o godz. 5.21 na wysokości miejscowości Sikory Pawłowięta na drodze S8 z Białegostoku do Warszawy. Samochód osobowy uderzył tam w tył ciężarówki. 

Wypadek na S8. Nie żyją trzy osoby

- Wstępne ustalenia wskazują, że w tył ciężarówki uderzyło porsche. Niestety, mówimy już w tej chwili o trzech ofiarach śmiertelnych tego zdarzenia - powiedział Tomasz Krupa, rzecznik podlaskiej policji, cytowany przez "Kurier Poranny". Rzecznik KW PSP w Białymstoku Piotr Chojnowski poinformował, że ofiary to pasażerowie porsche.

Szczegółowe okoliczności wypadku, który miał miejsce na odcinku Mężenin-Jeżewo Stare, nie są jeszcze znane. Policja podała jedynie, że samochód marki Porsche uderzył w tył ciężarówki. 

Ruch początkowo był zablokowany w obu kierunkach. Samochody kierowane były na Łomżę. Ruch w kierunku Warszawy został już przywrócony.

NAPISZ DO NAS

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś intrygującego lub bulwersującego? Chcesz, żebyśmy opisali ważny problem? Napisz do nas! Informacje, zdjęcia i nagrania możesz przesłać nam na informacje@radiozet.pl.

RadioZET.pl/PAP/"Kurier Poranny"