Obserwuj w Google News

Nie żyje 2-miesięczne niemowlę. Dziecko nie dawało znaku życia

1 min. czytania
27.05.2023 18:46
Zareaguj Reakcja

Nie żyje 2-miesięczne dziecko z Sochaczewa (woj. mazowieckie). Bliscy dziecka odkryli, że nie daje ono znaku życia i wezwali służby ratunkowe. Niestety, życia malucha nie udało się już uratować.

Niemowlę
fot. Shutterstock (zdjęcie ilustracyjne)

Jak poinformował lokalny portal e-sochaczew.pl, do tragedii doszło w połowie maja w jednym z lokali mieszkalnych położonych przy alei 600-lecia w Sochaczewie (woj. mazowieckie).

Sochaczew. Śmierć niemowlęcia w jednym z mieszkań

Bliscy 2-miesięcznego niemowlęcia odkryli, że maluch nie daje znaku życia. Błyskawicznie wezwano służby medyczne, ale niestety, życia dziecka nie udało się uratować.

Redakcja poleca

Na miejsce dotarła również policja oraz prokurator, którzy będą ustalać przyczyny oraz dokładne okoliczności śmierci niemowlaka. "Ze wstępnych ustaleń wynika, iż do jego [dziecka] zgonu nie przyczyniły się osoby trzecie" - przekazała prokuratura, cytowana przez e-sochaczew.pl.

NAPISZ DO NAS

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś intrygującego lub bulwersującego? Chcesz, żebyśmy opisali ważny problem? Napisz do nas! Informacje, zdjęcia i nagrania możesz przesłać nam na informacje@radiozet.pl.

RadioZET.pl/e-sochaczew.pl