Słup zawalił się na roztrzaskane auto. Nie żyje mężczyzna

Bartłomiej Chudy
28.01.2023 11:41

W miejscowości Strobów w pow. skierniewickim (woj. łódzkie) zginął 47-letni kierowca, którego samochód osobowy uderzył w słup transformatora - podali w sobotę w mediach społecznościowych strażacy z PSP w Skierniewicach.

Strobów. Wypadek auta
fot. screen KM PSP w Skierniewicach/Facebook

Do tragedii doszło w piątek 27 stycznia wieczorem na drodze powiatowej w miejscowości Strobów niedaleko Skierniewic (Łódzkie).

Strobów. Tragiczny wypadek na drodze. Auto uderzyło w słup

Po uderzeniu samochodu osobowego w transformator na przydrożnym słupie śmierć poniósł 47-letni mężczyzna - przekazali skierniewiccy strażacy na profilu społecznościowym.

"Działania ratownicze zespołu ratownictwa medycznego i strażaków nie przyniosły pozytywnego skutku" - napisali. "Okoliczności zdarzenia wyjaśnia prokuratura ze Skierniewic oraz policja. Pogotowie Energetyczne zabezpieczyło miejsce zdarzenia" - poinformowali strażacy z KM PSP w Skierniewicach.

NAPISZ DO NAS

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś intrygującego lub bulwersującego? Chcesz, żebyśmy opisali ważny problem? Napisz do nas! Informacje, zdjęcia i nagrania możesz przesłać nam na informacje@radiozet.pl.

RadioZET.pl/PAP - Hubert Bekrycht/PSP w Skierniewicach - Facebook