Ktoś ostrzelał miejski autobus. "Słychać huk, krzyk pasażerów i trzask szyby"

22.12.2022 12:55

W Szczecinie prawdopodobnie ktoś strzelił z wiatrówki w kierunku ruszającego z przystanku autobusu. W pojeździe uszkodzona została szyba, na szczęście nikt nie został ranny. Sprawę wyjaśnia policja.

Policja
fot. WOJCIECH STROZYK/REPORTER

Do niebezpiecznego zdarzenia w Szczecinie doszło w środę 21 grudnia około godziny 18:30. – Autobus linii 87 ruszył z przystanku na ulicy Niemcewicza w kierunku ronda Sybiraków i po chwili gwałtownie zahamował. Było słychać huk, krzyk pasażerów i trzask pękniętej szyby – relacjonowała rzeczniczka szczecińskiego Zarządu Dróg i Transportu Miejskiego Hanna Pieczyńska.

Szczecin. Ktoś ostrzelał miejski autobus

Na szczęście kierowca ani pasażerowie autobusu nie ucierpieli. W pojeździe została uszkodzona szyba. Na miejsce wezwano służby. Oficer prasowy szczecińskiej komendy sierż. szt. Paweł Pankau potwierdził, że funkcjonariusze otrzymali w środę zgłoszenie o zdarzeniu. Jak przekazał, policjanci zabezpieczyli ślady i monitoring oraz ustalili świadków. Trwa analiza zdarzenia. 

NAPISZ DO NAS

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś intrygującego lub bulwersującego? Chcesz, żebyśmy opisali ważny problem? Napisz do nas! Informacje, zdjęcia i nagrania możesz przesłać nam na informacje@radiozet.pl.

RadioZET.pl/PAP