Obserwuj w Google News

Rydzyk zaprasza nastolatków na sylwestra. Impreza ma potrwać trzy dni

2 min. czytania
29.11.2022 12:29
Zareaguj Reakcja

Radio Maryja organizuje w Toruniu zabawę sylwestrową dla dzieci i młodzieży. Impreza ma potrwać aż trzy dni i odbędzie się pod hasłem "Życie to coś więcej!". Wydarzenie jest odpłatne, ale jak podkreślają organizatorzy - zawiera nocleg oraz wyżywienie.

tadeusz rydzyk
fot. Karol Porwich /East News

Radio Maryja i Tadeusz Rydzyk organizują odpłatną zabawę sylwestrową dla dzieci i młodzieży. Nie wiadomo, czy redemptorysta postanowił w ten sposób rzucić wyzwanie imprezie Telewizji Publicznej, ale toruńskie wydarzenie na pewno będzie szczególne. Zgodnie z zapowiedziami impreza ma potrwać aż trzy dni.

- Mijający rok był niezwykle bogaty w różne wydarzenia, również te nieprzewidywalne. Krótko mówiąc – mógł nas zadziwić, ale i zmęczyć. Jaki będzie nadchodzący? Tego nie wiemy, ale na pewno nie pozostanie obojętny. Dlatego proponujemy ci dobrze zakończyć ten rok i dobrze rozpocząć nowy - zachęcają organizatorzy z Radia Maryja.

Redakcja poleca

Tadeusz Rydzyk zaprasza nastolatków na sylwestra

Impreza jest zaadresowana do dzieci i młodzieży w wieku 13-19 lat. W programie - jak napisano - będzie "czas na zastanowienie i zatrzymanie nad sobą i mijającym rokiem, modlitwa, Eucharystia, ale i dobre spotkania z innymi ludźmi i świetna zabawa sylwestrowa".

Sylwester o. Rydzyka odbędzie się w hotelu akademickim Akademii Kultury Społecznej i Medialnej w Toruniu. Organizatorzy chcą przyciągnąć młodzież atrakcyjną ceną. Koszt trzydniowej balangi pod patronatem redemptorystów to zaledwie 150 zł. Cena zawiera także nocleg i wyżywienie.

Oglądaj

 - Zachęcamy do polecenia naszego spotkania waszym dzieciom i wnukom. To może być dla nich dobry, wartościowo spędzony czas w gronie rówieśników - dodają organizatorzy.

Formularz zgłoszeniowy dla chętnych jest dostępny na stronie Radia Maryja. Warto podkreślić, że to nie pierwsza taka impreza. Pierwsza edycja sylwestra pod hasłem "Życie to coś więcej" odbyła się w ubiegłym roku.

RadioZET.pl