Obserwuj w Google News

Tragedia z udziałem śmieciarki. ​Kierowca osobówki nie przeżył

1 min. czytania
07.12.2022 10:10
Zareaguj Reakcja

W miejscowości Tarnówka pod Zduńską Wolą doszło do śmiertelnego wypadku. Samochód prowadzony przez 62-letniego mężczyznę zderzył się ze śmieciarką. Życia kierowcy nie udało się uratować.

Wypadek
fot. PIOTR KAMIONKA/REPORTER

Do wypadku w Tarnówce w powiecie zduńskowolskim doszło w środę po godzinie 7. Na miejsce tragedii przyjechały wszystkie służby ratownicze, w tym trzy zastępy straży pożarnej.

Tarnówka. Samochód zderzył się ze śmieciarką

Jak przekazał rzecznik łódzkich strażaków, na drodze wojewódzkiej nr 710 samochód osobowy uderzył w stojącą na poboczu śmieciarkę. W wyniku doznanych obrażeń zginął 62-letni kierowca osobówki.

Redakcja poleca

– Resuscytacja krążeniowo-oddechowa prowadzona była ponad 30 minut. Niestety zespół ratownictwa medycznego stwierdził zgon mężczyzny – powiedział w rozmowie z portalem naszemiasto.pl kpt. Łukasz Aleksandrowicz, zastępca dowódcy PSP Zduńska Wola. Nie wiadomo jeszcze, co było przyczyną wypadku. Jego okoliczności wyjaśniają pracujący na miejscu policjanci.

NAPISZ DO NAS

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś intrygującego lub bulwersującego? Chcesz, żebyśmy opisali ważny problem? Napisz do nas! Informacje, zdjęcia i nagrania możesz przesłać nam na informacje@radiozet.pl.

RadioZET.pl/PAP/naszemiasto.pl