Obserwuj w Google News

Tragedia przy koszeniu trawy. "Poniosła śmierć na miejscu"

1 min. czytania
06.06.2023 08:45
Zareaguj Reakcja

Nie żyje osoba, którą przejechał ciągnik koszący trawę przy drodze między Sypniewem a Lubczą (woj. kujawsko-pomorskie). Nie wiadomo, dlaczego leżała w rowie w czasie koszenia.

Wypadek przy koszeniu trawy
fot. NewsLubuski/East News, zdj. ilustracyjne

Do tragicznego wypadku doszło w poniedziałek 5 czerwca po południu na małej drodze między Sypniewem i Lubczą w gminie Więcbork. Kierowca ciągnika, który kosił trawę przy drodze, nie zauważył przed sobą leżącego człowieka.

Tragedia przy koszeniu trawy. Ciągnik przejechał człowieka

– Ze zgłoszenia wynikało, że podczas wykonywania prac polowych, wykaszaniu trawy przy jednym z pól, kierujący ciągnikiem rolniczym wraz z kosiarką rotacyjną najechał na leżącą w rowie osobę. W wyniku zdarzenia niestety ta osoba poniosła śmierć na miejscu – poinformowała „Gazetę Pomorską” starsza aspirant Małgorzata Warsińska, oficer prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Sępólnie Krajeńskim.

Redakcja poleca

Portal Wiecbork112.pl podał, że nie wiadomo, kim była ofiara zdarzenia i dlaczego leżała w wysokiej trawie przy drodze. Na miejscu wypadku przez kilka godzin występowały utrudnienia.

NAPISZ DO NAS

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś intrygującego lub bulwersującego? Chcesz, żebyśmy opisali ważny problem? Napisz do nas! Informacje, zdjęcia i nagrania możesz przesłać nam na informacje@radiozet.pl.

RadioZET.pl/Pomorska.pl/Wiecbork112.pl