Obserwuj w Google News

17-latka skoczyła z mostu Poniatowskiego. "Spadła na wyspę przy filarze"

1 min. czytania
26.10.2022 19:01
Zareaguj Reakcja

17-latka skoczyła z mostu Poniatowskiego na wyspę obok filaru - podał portal Warszawa w Pigułce. Nastolatka odniosła ciężkie obrażenia. W akcji ratunkowej brała udział straż pożarna. - Naszym zadaniem było przetransportowanie poszkodowanej z wyspy na brzeg Wisły. Tam była karetka i śmigłowiec LPR - powiedział portalowi RadioZET.pl asp. Jarosław Dobrzewiński ze stołecznej Państwowej Straży Pożarnej.

17-latka skoczyła z mostu w Warszawie
fot. Lukasz Gdak/Polska Press/East News/Zdj. ilustracyjne

17-latka skoczyła z mostu Poniatowskiego w środę wieczorem. Jak przekazał świadek w rozmowie z portalem Warszawa w Pigułce, dziewczyna na widok policjantów przeskoczyła barierki mostu i spadła na wyspę przy jednym z filarów.

- Najprawdopodobniej osoba skoczyła z mostu i spadła na wyspę przy filarze mostu - potwierdził nam asp. Jarosław Dobrzewiński ze stołecznej PSP.

Redakcja poleca

17-latka skoczyła z mostu Poniatowskiego

W akcji ratunkowej brały udział dwie łodzie: policji rzecznej i straży pożarnej. Na plaży Poniatówka wylądował śmigłowiec LPR.

- Naszym zadaniem było przetransportowanie poszkodowanej z wyspy na brzeg Wisły. Tam była karetka i śmigłowiec LPR - przekazał nam Dobrzewiński.

Jak dodał strażak, dziewczyna była nieprzytomna. - Była w stanie ciężkim, z obrażeniami po upadku - poinformował.

Pomoc dla osób z depresją

Warto przypomnieć, że osoby znajdujące się w kryzysie psychicznym mogą uzyskać pomoc, dzwoniąc na bezpłatną infolinię całodobowego Centrum Wsparcia, które działa pod numerem 800 70 2222. Natomiast Fundacja Itaka prowadzi Antydepresyjny Telefon Zaufania pod numerem 22 654 40 41.

Kompendium wiedzy na temat depresji można znaleźć na stronie www.przeciwdepresji.pl. Działa też infolinia dla dzieci i młodzieży, którą prowadzi Fundacja Dajemy Dzieciom Siłę. Można tam uzyskać pomoc pod numerem 116 111.

NAPISZ DO NAS

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś intrygującego lub bulwersującego? Chcesz, żebyśmy opisali ważny problem? Napisz do nas! Informacje, zdjęcia i nagrania możesz przesłać nam na informacje@radiozet.pl.

RadioZET.pl