Obserwuj w Google News

Beata Kozidrak zatrzymana za jazdę po pijanemu. Miała 2 promile alkoholu

1 min. czytania
02.09.2021 10:37
Zareaguj Reakcja

Beata Kozidrak została zatrzymana przez policjantów z Warszawy. 61-letnia gwiazda zespołu Bajm prowadziła samochód pod wpływem alkoholu. - W organizmie miała 2 promile - poinformował PAP rzecznik mokotowskiej policji podkom. Robert Koniuszy. 

Beata Kozidrak prowadziła po pijanemu
fot. Artur Zawadzki/REPORTER

Beata Kozidrak zatrzymana za jazdę pod wpływem alkoholu – taką wiadomość przekazała w czwartek Polska Agencja Prasowa. Do zdarzenia doszło w środę wieczorem na warszawskim Mokotowie.

Gwiazda muzyki miała – z ustaleń PAP – prowadzić "zygzakiem" swoje BMW. Beata P. (tak przedstawiają ją służby, choć znana jest jako Beata K., przyp. PAP) jechała aleją Niepodległości od Piaseczna w kierunku Mokotowa.

Beata Kozidrak zatrzymana za jazdę po pijanemu. Miała 2 promile alkoholu

Jazdę "zygzakiem", od krawężnika do krawężnika, zauważył jeden z kierowców, który powiadomił policję oraz zablokował kobiecie jazdę na skrzyżowaniu al. Niepodległości z ul. Batorego. Jak poinformował PAP rzecznik mokotowskiej policji podkom. Robert Koniuszy, 61-latka została przebadana alkomatem. – Badanie wykazało dwa promile alkoholu w organizmie – podał policjant.

– Kobiecie zostało zabrane prawo jazdy, a samochód został przekazany osobie wskazanej – podkreślił podkomisarz Koniuszy. Po zatrzymaniu Beata P. została zwolniona do domu. Według informacji PAP 61-latka ma się zgłosić w czwartek na policję, gdzie ma usłyszeć zarzuty prowadzenia w stanie nietrzeźwości. Za ten czyn może grozić do dwóch lat więzienia.

Redakcja poleca

RadioZET.pl/PAP