Obserwuj w Google News

Szlaban przebił kierowcę na wylot. Zginął na miejscu

1 min. czytania
31.08.2022 15:07
Zareaguj Reakcja

Fatalny wypadek na Bielanach w Warszawie. W nocy z 30 na 31 sierpnia kierowca najechał na szlaban drogowy. Zapora przebiła samochód i mężczyznę na wylot. Ranny kierowca zmarł niedługo po wypadku w karetce pogotowia. Policja wyjaśnia okoliczności tragedii.

Szlaban przebił kierowcę na wylot. Zginął na miejscu
fot. Damian Klamka/East News, zdj. ilustracyjne

Szlaban przebił kierowcę samochodu na wylot w nocy z wtorku na środę. Tragiczny wypadek wydarzył się na warszawskich Bielanach przy ulicy Arkuszowej.

Warszawa. Szlaban przebił kierowcę na wylot. Zginął na miejscu

Ze wstępnych ustaleń wynika, że mężczyzna wyjeżdżał z terenu firmy samochodowej znajdującej się na terenie Radiowa. Strażacy poinformowali w "Super Expressie", że na miejsce udały się cztery zastępy straży pożarnej.

Redakcja poleca

- Samochód osobowy uderzył w szlaban, który przebił kierującego – przekazał w "SE" Robert Dziubak z zespołu prasowego Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej m.st. Warszawy. Strażak wskazał, że kierowca został ewakuowany z samochodu do karetki, w której zmarł.

NAPISZ DO NAS

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś intrygującego lub bulwersującego? Chcesz, żebyśmy opisali ważny problem? Napisz do nas! Informacje, zdjęcia i nagrania możesz przesłać nam na informacje@radiozet.pl.

RadioZET.pl/Se.pl