Obserwuj w Google News

Taksówkarz nie żyje, dwie osoby w szpitalu. Tragiczny wypadek w Warszawie

1 min. czytania
08.09.2022 09:34
Zareaguj Reakcja

Nocny wypadek w warszawskim Śródmieściu. Taksówkarz, który najprawdopodobniej zasłabł w czasie jazdy, wjechał w zaparkowane wzdłuż jezdni samochody i potrącił dwie rowerzystki. Kobiety trafiły do szpitala. Mężczyzna zmarł pomimo reanimacji. 

Policja
fot. Adam STASKIEWICZ/East News

Do tragicznego wypadku na ulicy Mokotowskiej w Warszawie doszło w nocy ze środy na czwartek (7/8 września). Jak podaje portal TVN Warszawa, policja odebrała zgłoszenie o zdarzeniu około godziny 00:30.

Warszawa. Taksówkarz nie żyje, ranne rowerzystki w szpitalu

Na miejsce wysłane zostały służby ratunkowe i policja. Według wstępnych ustaleń taksówkarz kierujący toyotą zasłabł za kierownicą i stracił panowanie nad pojazdem. Następnie uderzył w kilka zaparkowanych wzdłuż jezdni aut oraz potrącił dwie rowerzystki.

Redakcja poleca

– Mężczyzna zmarł na miejscu zdarzenia. Kobiety przemieszczające się rowerem zostały przetransportowane do szpitala – powiedziała Małgorzata Wersocka z wydziału prasowego stołecznej policji. Okoliczności i przyczyny zdarzenia bada prokuratura.

NAPISZ DO NAS

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś intrygującego lub bulwersującego? Chcesz, żebyśmy opisali ważny problem? Napisz do nas! Informacje, zdjęcia i nagrania możesz przesłać nam na informacje@radiozet.pl.

RadioZET.pl/TVN Warszawa