Obserwuj w Google News

Usłyszeli przeraźliwy krzyk. Młoda kobieta znaleziona w kałuży krwi

1 min. czytania
19.08.2022 08:38
Zareaguj Reakcja

Młoda kobieta siedziała w kałuży krwi i traciła przytomność na klatce schodowej jednego z budynków w warszawskiej dzielnicy Białołęka. Krzykiem zaalarmowała strażników miejskich, którzy przyszli jej z pomocą.

Usłyszeli przeraźliwy krzyk. Młoda kobieta znaleziona w kałuży krwi
fot. East News

Straż Miejska w Warszawie poinformowała o interwencji przy ulicy Marywilskiej. Strażniczka, przechodząc tamtędy we wtorek około godz. 13, usłyszała “przeraźliwy krzyk” młodej kobiety, dochodzący z jednego z budynków. 

“Ponieważ po sąsiedzku mieści się posterunek straży miejskiej funkcjonariuszka wezwała pomoc i razem z kierownikiem referatu pobiegła do klatki schodowej, z której dochodził krzyk. Na pierwszym piętrze siedziała młoda dziewczyna z obficie krwawiącą raną ręki” - poinformowała Straż Miejska w Warszawie.

Redakcja poleca

Strażnicy miejscy pomogli zakrwawionej kobiecie

Strażnicy natychmiast wezwali pogotowie ratunkowe i udzielili pomocy poszkodowanej, która traciła przytomność. Ponieważ wszystko wskazywało, że doszło do uszkodzenia tętnicy, na rękę rannej założono opaskę uciskową.  

Kobietę ułożono w pozycji bocznej do przyjazdu karetki. Ranna została przewieziona do szpitala. Okoliczności zdarzenia wyjaśnią policjanci, którzy także zjawili się na miejscu interwencji.

NAPISZ DO NAS

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś intrygującego lub bulwersującego? Chcesz, żebyśmy opisali ważny problem? Napisz do nas! Informacje, zdjęcia i nagrania możesz przesłać nam na informacje@radiozet.pl.

RadioZET.pl