Obserwuj w Google News

Wybuch hulajnogi elektrycznej w mieszkaniu. Eksplozja rozerwała okna

1 min. czytania
31.10.2022 10:33
Zareaguj Reakcja

W jednym z mieszkań na warszawskim Mokotowie wybuchła w poniedziałek hulajnoga elektryczna. W eksplozji ranny został mężczyzna, który trafił do szpitala.

Wybuch hulajnogi w Warszawie
fot. screen Krzysztof Cyrankiewicz/Facebook

Wybuch hulajnogi elektrycznej na Mokotowie. Do zdarzenia doszło 31 października o poranku. TVN Warszawa podał, że do wybuchu hulajnogi doszło w lokalu mieszkalnym przy ulicy Konduktorskiej.

Warszawa. Wybuch hulajnogi elektrycznej. Ranny trafił do szpitala

- Policjanci ustalają teraz przyczynę tego nietypowego zdarzenia - powiedział podkomisarz Robert Koniuszy z KRP II dla Warszawy Mokotowa. "Na trawniku przed mieszkaniem widać wyrwane dwa okna z całymi ramami. Leżą tu także fragmenty elewacji, uszkodzonej wokół okien i elementy konstrukcyjne" – relacjonował TVN Warszawa.

- Ze wstępnych ustaleń wynika, że do wybuchu hulajnogi doszło prawdopodobnie, gdy właściciel mieszkania wychodził – dodał Robert Koniuszy. Wskutek wybuchu ranny został mężczyzna. Trafił do jednego ze stołecznych szpitali.

Redakcja poleca

NAPISZ DO NAS

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś intrygującego lub bulwersującego? Chcesz, żebyśmy opisali ważny problem? Napisz do nas! Informacje, zdjęcia i nagrania możesz przesłać nam na informacje@radiozet.pl.

RadioZET.pl/TVN Warszawa