Obserwuj w Google News

Autobus miejski wypadł z drogi. Groźny wypadek tuż obok przystanku

1 min. czytania
27.09.2023 10:26
Zareaguj Reakcja

Podmiejski autobus linii 707 wpadł rano do rowu obok przystanku Działkowa 01 w Jankach pod Warszawą. - Trzy osoby odniosły obrażenia, jedna trafiła do szpitala. Jej życiu nic nie zagraża - poinformował Radio ZET Jacek Wiśniewski ze stołecznej policji.

Zdjęcie ilustracyjne
fot. NewsLubuski/East News/Zdjęcie ilustracyjne

Mł. bryg. Karol Kroć z komendy powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Pruszkowie powiedział w środę PAP, że zgłoszenie otrzymano o 5.00. - Autobus zjechał z jezdni do rowu. W porannym kursie jechały trzy osoby. Jedną z nich strażacy musieli ewakuować z autobusu - relacjonował oficer prasowy pruszkowskiej komendy PSP. Dodał, że w akcji uczestniczyły trzy zastępy straży. 

Jacek Wiśniewski ze stołecznej policji przekazał w rozmowie z Radiem ZET, że dwie osoby opatrzono na miejscu, a jedna trafiła do szpitala z “ogólnymi obrażeniami”. - Jej życiu nic nie zagraża - poinformował policjant.

Redakcja poleca

Wypadek autobusu w Warszawie

Wiśniewski dodał, że kierowca był trzeźwy. Według wstępnych ustaleń policji mężczyzna prowadzący autobus nie zachował ostrożności.  

W związku z porannym wypadkiem, opóźniony o pół godziny był kurs, który miał obsługiwać ten autobus o godz. 5.30 z pętli na Alei Krakowskiej przy parkingu P+R do Targowiska - podał Warszawski Transport Publiczny na stronach internetowych.

PAP - Aleksander Główczewski

NAPISZ DO NAS

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś intrygującego lub bulwersującego? Chcesz, żebyśmy opisali ważny problem? Napisz do nas! Informacje, zdjęcia i nagrania możesz przesłać nam na informacje@radiozet.pl.
Nie przegap