Obserwuj w Google News

Wjechała dodgem w 6-latkę. "Kierująca nie zauważyła kobiety z dziećmi"

1 min. czytania
28.11.2022 13:43
Zareaguj Reakcja

Kierująca samochodem marki Dodge wjechała w matkę z dwójką dzieci w dzielnicy Białołęka w Warszawie. Do szpitala trafiła 6-letnia dziewczynka.

Wypadek. 6-latka potrącona przez samochód (zdj. ilustracyjne)
fot. KPP Radzyń Podlaski/Zdjęcie ilustracyjne

Wypadek zdarzył się na zamkniętym osiedlu przy ul. Berensona na Białołęce kilka minut po godz. 8 w poniedziałek. Potrącona została 6-latka, które jechała na rowerze dziecięcym. Dziewczynka było pod opieką matki. 

- Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierująca dodgem wyjeżdżała z parkingu podziemnego i nie zauważyła kobiety idącej z dziećmi w wieku 4 i 6 lat - poinformował w rozmowie z “Super Expressem” Bartłomiej Śniadała z wydziału prasowego Komendy Stołecznej Policji.

Redakcja poleca

Wypadek na Białołęce. 6-latka trafiła do szpitala

Dziewczynkę zbadano w karetce i przewieziono do szpitala na dalszą diagnostykę. Kobiecie i drugiemu dziecku nic się nie stało, ale - jak przekazał reporter “Super Expressu” - pojechali razem z poszkodowaną.

Kierującą dodgem przebadano na obecność alkoholu w organizmie. Policja poinformowała, że kobieta była trzeźwa.

NAPISZ DO NAS

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś intrygującego lub bulwersującego? Chcesz, żebyśmy opisali ważny problem? Napisz do nas! Informacje, zdjęcia i nagrania możesz przesłać nam na informacje@radiozet.pl.

RadioZET.pl/"Super Express"