Obserwuj w Google News

Koszmarna tragedia, służby w akcji. Kobieta spadła z 11. piętra, nie żyje

1 min. czytania
01.10.2023 22:18
Zareaguj Reakcja

Koszmarne doniesienia z Warszawy. Służby interweniowały w sobotę na ul. Gubinowskiej, gdzie kobieta wypadła z 11. piętra bloku. Niestety, mimo reanimacji, jej życia nie udało się uratować.

Wypadek w Warszawie
fot. NewsLubuski/East News

W sobotę 30 września w Warszawie doszło do tragicznego zdarzenia. Przy ul. Gubinowskiej pojawiły się wszystkie służby. Wszystko po tym, jak kobieta wypadła tam z 11. piętra. 

Warszawa. Kobieta spadła z 11. piętra

Jak podaje portal o2.pl, w pewnym momencie świadkowie zobaczyli kobietę siedzącą na zewnętrznym parapecie okna. Znajdowała się na 11. piętrze w bloku - nie jest pewne, czy było to jej mieszkanie. 

Redakcja poleca

Ludzie, którzy zobaczyli kobietę, natychmiast zawiadomili służby, obawiając się najgorszego. Służby zareagowały natychmiast, jednak przed ich przyjazdem kobieta zdążyła wyskoczyć. Medycy robili wszystko, by ją ocalić, jednak reanimacja nie przyniosła skutku.

Gdzie szukać pomocy? 

Jeśli masz myśli samobójcze lub chcesz pomóc osobie zagrożonej samobójstwem, warto poszukać wsparcia i pomocy specjalisty. Pod tymi numerami i adresami można uzyskać pomoc – czekają na ciebie psychologowie:

  • Telefoniczna Pierwsza Pomoc Psychologiczna: 22 425 98 48
  • Telefon zaufania dla Dzieci i Młodzieży: 116 111
  • Telefon wsparcia emocjonalnego dla dorosłych: 116 123
Nie przegap