Obserwuj w Google News

Mężczyzna wszedł na pomnik smoleński. Grozi wysadzeniem się w powietrze

1 min. czytania
14.10.2023 12:01
Zareaguj Reakcja

Niezidentyfikowany mężczyzna wszedł na Pomnik Ofiar Tragedii Smoleńskiej w Warszawie i grozi wysadzeniem się. Trwa akcja służb.

Mężczyzna wszedł na pomnik smoleński
fot. East News

Mężczyzna wszedł na Pomnik Ofiar Tragedii Katastrofy Smoleńskiej znajdujący się na placu Piłsudskiego w Warszawie w sobotę przed południem. Zagroził wysadzeniem się w powietrze. Policja przekazała w komunikacie, że ze względów bezpieczeństwa Plac Piłsudskiego oraz teren przyległy został wyłączony dla ruchu. Więcej informacji:  Mężczyzna na pomniku smoleńskim grozi wysadzeniem się. Na miejscu kontrterroryści i negocjatorzy [ZDJĘCIA]

Na miejscu są służby i negocjator. Jedno z pierwszych zdjęć z incydentu zamieściła w sieci przebywająca w Warszawie dziennikarka BBC Sarah Rainsford.

- Między nogami ma jakiś przedmiot przypominający ładunek, w ręku zapalnik - powiedział jeden ze świadków w rozmowie z dziennikrzem Wirtualnej Polski Szymonem Jadczakiem.