Obserwuj w Google News

Policja szuka mężczyzny, który zaatakował 8-latkę. Miał dotykać ją po całym ciele

1 min. czytania
17.05.2023 23:53
Zareaguj Reakcja

Policja szuka mężczyzny, który zaatakował 8-letnią dziewczynkę w Konstancinie-Jeziornie pod Warszawą. Kiedy dziecko zaczęło krzyczeć, agresor uciekł. Funkcjonariusze zaapelowali do świadków.

policja
fot. Piotr Molecki/East News (zdj. ilustracyjne)

Do zdarzenia doszło 11 maja. Na grupie w mediach społecznościowych skupiającej społeczność z Konstancina-Jeziorny pojawiła się przerażająca informacja. Agresor miał zaatakować 8-letnią dziewczynkę.

Konstancin-Jeziorna. Atak na 8-latkę. Policja apeluje

Według świadka napastnik to wysoki i szczupły mężczyzna. Miał on zaatakować małą dziewczynkę w wieku około 8 lat. "Nieletnia była przyciśnięta do płotu i dotykana po całym ciele" - czytamy w "Super Expressie", który cytuje osobę, która widziała całe zajście.

Redakcja poleca

"Tak wystraszonego dziecka, płaczącego, nie widziałam w swoim życiu. Musiał za nią iść od szkoły, bo mówiła, że widziała człowieka, ale nie zdawała sobie sprawy" – relacjonowała jedna z kobiet. Dziewczynka zaczęła krzyczeć, a wtedy agresor uciekł. 

- Potwierdzamy, że otrzymaliśmy takie zgłoszenie. Matka dziewczynki złożyła formalne zawiadomienie. Jednak w związku z dobrem nieletniej nie podajemy szczegółów zajścia – poinformowała w rozmowie z "Super Expressem" Magdalena Gąsowska z Komendy Powiatowej Policji w Piasecznie.

Dodała, że w najbliższym czasie dziewczynka zostanie przesłuchana. Policjanci szukają napastnika. - Jeżeli ktoś jeszcze był świadkiem, albo dysponuje nagraniem z kamer monitoringu czy rejestratora samochodowego, proszony jest o kontakt z policją – zaapelowała funkcjonariuszka.

NAPISZ DO NAS

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś intrygującego lub bulwersującego? Chcesz, żebyśmy opisali ważny problem? Napisz do nas! Informacje, zdjęcia i nagrania możesz przesłać nam na informacje@radiozet.pl.

RadioZET.pl/se.pl