Obserwuj w Google News

Tajemnicze zaginięcie małżeństwa. Zostawili dzieci i "karteczkę"

2 min. czytania
23.05.2023 15:05
Zareaguj Reakcja

Aneta i Adam Jagłowie w nocy z soboty na niedzielę nagle opuścili swój dom i dwóch nastoletnich synów. Małżeństwo zniknęło. Zostawili po sobie jedynie małą, "instruktażową karteczkę". Poszukiwania prowadzi Komenda Rejonowa w Warszawie - Mokotów, Ursynów, Wilanów.

Zaginięcie małżeństwa Warszawa
fot. Policja Mokotów

Aneta i Adam Jagłowie zginęli. Małżeństwo nagle zniknęło w nocy z soboty na niedzielę (z 20 na 21 maja), zostawiając w domu dwóch synów i małą karteczkę "instruktażową" - ustala RadioZET.pl. Zaginięcie już następnego dnia zgłosił jeden z członków rodziny.

Zaginięcie małżeństwa z Warszawy. Aneta i Adam Jagłowie zostawili karteczkę

Adres, pod którym mieszka rodzina, nie został sprecyzowany dla dobra dzieci. Jak ustalamy, wraz z parą mieszkało dwóch nieletnich chłopców - niedzielnej nocy po prostu obudzili się, a rodziców już nie było. Według relacji policji małżeństwo wyszło z domu z własnej woli około północy. Nie nawiązali kontaktu z żadnym z członków rodziny, nie odpowiedzieli też na próby kontaktu.

- Chłopcy zostali w domu. Całą sprawę zgłosił jeden z członków rodziny. Została znaleziona "karteczka instruktażowa", zostawiona prawdopodobnie dla synów - zdradza w rozmowie z portalem RadioZET.pl asp. Iwona Kijowska z warszawskiej komendy, nie precyzując jednak treści tajemniczej instrukcji.

Redakcja poleca

Nie wiadomo, co jest bezpośrednią przyczyną zniknięcia małżeństwa. Trwają czynności poszukiwawcze. Nastolatkami zajął się ktoś z rodziny.

Zaginiona Aneta Jagła

44-letnia kobieta ma 170 cm wzrostu, masywną sylwetkę, długie włosy i - najpewniej - tatuaż na lewym ramieniu z wizerunkiem pantery. Może nosić okulary korekcyjne, a przy sobie mieć kartę bankomatową banku ING lub PKO BP. W dniu zaginięcia najprawdopodobniej była ubrana na sportowo.

Aneta Jagła (44 l.)
fot. Aneta Jagła (44 l.)

Zaginiony Adam Jagła

Zaginiony 49-latek ma ok. 182 cm wzrostu, sylwetkę normalną, włosy krótkie "szpakowate", zarost krótki, kuleje na prawą nogę, prawdopodobnie posiada tatuaż na lewym ramieniu. Może posiadać przy sobie kartę bankomatową banku ING lub PKO BP. W dniu zaginięcia ubrany był na sportowo.

Adam Jagła (49 l.)
fot. Adam Jagła (49 l.)

Wszystkie osoby, które mają informacje mogące pomóc w ustaleniu miejsca pobytu pary, proszone są o kontakt z Komendą Rejonową Policji Warszawa II przy ul. Malczewskiego 3/5/7 – nr tel. 47 72 392 50 lub 47 72 392 52, najbliższą jednostką policji lub całodobowymi numerami 112.

RadioZET.pl