Obserwuj w Google News

Horror pod Warszawą. Samochód został kompletnie zmiażdżony

2 min. czytania
05.09.2023 17:08
Zareaguj Reakcja

W miejscowości Tomice (woj. mazowieckie) na dk 79 doszło do tragicznego wypadku. Zderzył się tam samochód osobowy z ciężarówką. Zginęła jedna osoba. Droga jest zablokowana.

wypadek
fot. Policja Piaseczno

Tragedia wydarzyła się na dk 79 na odcinku Piaseczno - Góra Kalwaria w miejscowości Tomice na wysokości ulicy Brzozowej. Zderzył się tam samochód osobowy z ciężarówką. Zginęła jedna osoba. "Droga w tym miejscu jest całkowicie zablokowana" - podała policja w Piasecznie.

Tragedia w Tomicach pod Warszawą. Jedna osoba nie żyje

Jak podał portal piasecznonews.pl, samochód osobowy został zmiażdżony. Strażacy musieli uwolnić zakleszczonego kierowcę z auta. Na miejscu lądował śmigłowiec LPR. Z relacji świadków wynikało, że kierowca toyoty yaris zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się samochodem ciężarowym. 

Policjanci zaapelowali o kierowanie się na wyznaczone objazdy. "Kierujący poruszający się od strony Piaseczna/Warszawy w miejscowości Solec powinni skręcić w prawo w ulicę Spokojną, a następnie ulicą Akacjową przez miejscowość Kąty dojadą do starego szlaku dk 79" - wyjaśniła piaseczyńska policja, cytowana przez PAP.

Z kolei kierujący jadący od strony Góry Kalwarii powinni kierować się z ulicy Puławskiej w Górze Kalwarii przez ulicę Akacjową i Spokojną w kierunku miejscowości Solec. Osoby, jadąc obwodnicą Góry Kalwarii od strony dk 50, powinni kierować się zjazdem w ulicę Puławską w kierunku Góry Kalwarii.

Utrudnienia w ruchu mogą potrwać do około godziny 20.

NAPISZ DO NAS

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś intrygującego lub bulwersującego? Chcesz, żebyśmy opisali ważny problem? Napisz do nas! Informacje, zdjęcia i nagrania możesz przesłać nam na informacje@radiozet.pl.
Nie przegap