Obserwuj w Google News

Dziewczynki popiły leki wódką. Leżały nieprzytomne na podwórku

1 min. czytania
23.11.2022 07:41
Zareaguj Reakcja

Dwie nietrzeźwe 14-latki leżały po południu 18 listopada na jednym z podwórek w centrum Warszawy. Przechodnie wezwali strażników miejskich.

straż miejska
fot. Twitter/Straż Miejska m.st. Warszawy

Około godziny 15.30 strażnicy miejscy z I Oddziału Terenowego otrzymali zgłoszenie o dwóch młodych, zupełnie pijanych osobach leżących na jednym z podwórek przy ulicy Chmielnej w centrum stolicy. 

Patrol natychmiast udał się na miejsce i zastał tam dwie 14-latki. Nieletnie były w kiepskim stanie. W trakcie interwencji obie wymiotowały. Sytuacja stała się jeszcze bardziej groźna, gdy dziewczyny w rozmowie ze strażnikami przyznały, że zażyły leki przeciwpadaczkowe, które popiły wódką - informuje warszawska Straż Miejska. 

Redakcja poleca

Funkcjonariusze natychmiast wezwali pogotowie ratunkowe i patrol policji. Do przyjazdu karetki strażnicy zaopiekowali się dziewczynkami. Ratownicy medyczni zdecydowali, że 14-latki muszą znaleźć się w szpitalu. Pojechały tam w asyście patrolu policji. Nie wiadomo, skąd miały leki i alkohol. Wyjaśni to postępowanie policyjne.

NAPISZ DO NAS

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś intrygującego lub bulwersującego? Chcesz, żebyśmy opisali ważny problem? Napisz do nas! Informacje, zdjęcia i nagrania możesz przesłać nam na informacje@radiozet.pl.

RadioZET.pl