Obserwuj w Google News

Koszmarna śmierć 25-latka przy pracy. "Ciało zostało rozczłonkowane"

1 min. czytania
12.01.2023 12:49
Zareaguj Reakcja

Tragedia w sortowni śmieci na Żeraniu w Warszawie. 25-letni mężczyzna został wciągnięty przez maszynę do rozdrabniania odpadów. Nie udało się go uratować.

karetka, straż pożarna
fot. Karol Makurat/REPORTER (zdj. ilustracyjne)

Do wypadku doszło w środę. Straż pożarna otrzymała zgłoszenie około godz. 17.10. Pracownik zakładu przy ulicy Zarzecze wpadł do maszyny służącej do rozdrabniania odpadów. 25-latek zginął na miejscu.

Warszawa. Wypadek w sortowni śmieci. Nie żyje 25-latek

– Mężczyzna wpadł do tego urządzenia, jego ciało zostało rozczłonkowane. Na miejscu była policja oraz pogotowie ratunkowe. Lekarz stwierdził zgon – przekazał Radiu dla Ciebie Bogdan Smoter ze stołecznej straży pożarnej.

Redakcja poleca

- Na miejscu pracowały cztery zastępy straży pożarnej. Dodatkowo były dwie grupy operacyjne oraz dwa patrole policji i pogotowie ratunkowe - powiedział strażak, cytowany przez PAP. Jak dodał, prawdopodobnie był to nieszczęśliwy wypadek.

Przyczyny i okoliczności zdarzenia wyjaśnia policja pod nadzorem prokuratury. Straż pożarna pracowała na miejscu tragedii do godziny 18.30. Do wieczora czynności prowadzili śledczy.

NAPISZ DO NAS

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś intrygującego lub bulwersującego? Chcesz, żebyśmy opisali ważny problem? Napisz do nas! Informacje, zdjęcia i nagrania możesz przesłać nam na informacje@radiozet.pl.

RadioZET.pl/Radio dla Ciebie/PAP