Obserwuj w Google News

Koszmarna śmierć nastolatki. "Huknął w dziewczynę, z jej stóp spadły buty"

1 min. czytania
18.11.2022 18:17
Zareaguj Reakcja

Na warszawskim Mokotowie doszło w piątek do tragicznego wypadku. Piesza zginęła potrącona przez samochód. Według wstępnych ustaleń policji kierowca był trzeźwy - przekazał podinsp. Jarosław Florczak z Komendy Stołecznej Policji.

Śmiertelne potrącenie na ul. Cybernetyki w Warszawie
fot. PAP/Leszek Szymański

Do tragicznego potrącenia pieszej przez kierowcę opla doszło 18 listopada około godz. 15.18 na ulicy Cybernetyki na warszawskim Mokotowie.

Ze wstępnych ustaleń policji - jak przekazał podinspektor Florczak - wynika, że kierowca był trzeźwy. W sprawie będzie prowadzone śledztwo. Policja nie udzieliła bardziej szczegółowych informacji na ten temat tuż po wypadku.

Warszawa. Nastolatka zginęła na przejściu. "Huknął w dziewczynę"

"Super Express" podał jednak, że ofiarą wypadku była nastolatka. Według relacji świadków - przekazał "SE" - auto wjechało na czerwonym świetle na skrzyżowanie i uderzyło w dziewczynę, gdy przechodziła przez pasy. Mimo reanimacji zmarła na miejscu.

Redakcja poleca

- Samochód huknął w dziewczynę przechodzącą przez przejście dla pieszych. Pomimo reanimacji, dziewczyna zginęła na miejscu. Uderzenie było potężne, z jej stóp spadły buty – przekazał reporter "SE". Na miejscu tragicznego wypadku pracowali policjanci. 

mid-22b18441
fot. PAP/Leszek Szymański
mid-22b18444
fot. PAP/Leszek Szymański

NAPISZ DO NAS

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś intrygującego lub bulwersującego? Chcesz, żebyśmy opisali ważny problem? Napisz do nas! Informacje, zdjęcia i nagrania możesz przesłać nam na informacje@radiozet.pl.

RadioZET.pl/PAP/Se.pl