Obserwuj w Google News

Mężczyzna zadał ciosy nożem i uciekł. Policja publikuje nagranie

1 min. czytania
03.11.2023 13:04
Zareaguj Reakcja

Policjanci z Warszawy poszukują mężczyzny, który podejrzewany jest o usiłowanie zabójstwa pod koniec września tego roku. "Sprawca, najprawdopodobniej nożem, zadał kilka uderzeń przypadkowemu mężczyźnie" - podała stołeczna policja. Opublikowano również wizerunek poszukiwanego oraz nagranie z miejsca zdarzenia.

Warszawa
fot. srodmiescie.policja.gov.pl

Policjanci z Wydziału do Walki z Przestępczością Przeciwko Życiu i Zdrowiu prowadzą postępowanie przygotowawcze dotyczące usiłowania zabójstwa. Do zdarzenia doszło w nocy z 27 na 28 września tego roku przy Alejach Jerozolimskich w Warszawie.

Warszawa. Mężczyzna zadał ciosy nożem i uciekł. Policja publikuje nagranie

Policja z warszawskiego Śródmieścia opublikowała 3 listopada komunikat w tej sprawie. Wynika z niego, że "sprawca, najprawdopodobniej nożem, zadał kilka uderzeń przypadkowemu mężczyźnie, po czym wraz z towarzyszącymi mu osobami uciekł z miejsca przestępstwa".

Redakcja poleca

Na stronie internetowej policji można również znaleźć nagranie z kamery miejskiego monitoringu oraz zdjęcia, na których widać twarz poszukiwanego w sklepie oraz w autobusie.

Warszawa
fot. srodmiescie.policja.gov.pl

Każdy kto zna osobę widoczną na opublikowanym nagraniu i zdjęciach lub wie, gdzie może ona aktualnie przebywać, proszony jest telefoniczny bądź osobisty kontakt z policjantami w siedzibie jednostki przy ulicy Wilczej 21.

Źródło: Radio ZET/srodmiescie.policja.gov.pl

Nie przegap