Obserwuj w Google News

Tragedia na dworcu. Pociąg śmiertelnie potrącił 15-latkę

1 min. czytania
25.11.2022 21:20
Zareaguj Reakcja

Służby wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku, do którego doszło na Dworcu Gdańskim w Warszawie. Pociąg potrącił tam 15-letnią dziewczynkę, która nie przeżyła.

Wypadek
fot. Andrzej Zbraniecki/East News (zdjęcie poglądowe)

Do tragedii doszło w piątek po godz. 16 na Dworcu Gdańskim w Warszawie.O sprawie poinformował portal TVN Warszawa, a szczegóły przekazał Bartłomiej Śniadała z wydziału prasowego Komendy Stołecznej Policji.

Pociąg potrącił 15-latkę na Dworcu Gdańskim. Dziewczynka nie żyje

- Pociąg Kolei Mazowieckich relacji Warszawa Zachodnia-Ciechanów potracił 15-letnią dziewczynkę, która z nieznanych dotąd przyczyn znalazła się na torach - powiedział.

Redakcja poleca

Funkcjonariusz dodał, że nastolatki nie udało się uratować. Policja i prokuratura wyjaśniają teraz przyczyny oraz dokładne okoliczności zdarzenia.

"Z powodu zdarzenia w rejonie stacji Warszawa Gdańska utrudnione jest kursowanie pociągów SKM linii S3 oraz pociągów KM. Niektóre pociągi mogą być opóźnione, odwołane lub mogą kursować w skróconej relacji" - czytamy w komunikacie na stronie internetowej Warszawskiego Transportu Publicznego.

NAPISZ DO NAS

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś intrygującego lub bulwersującego? Chcesz, żebyśmy opisali ważny problem? Napisz do nas! Informacje, zdjęcia i nagrania możesz przesłać nam na informacje@radiozet.pl.

RadioZET.pl/TVN Warszawa/WTP