Obserwuj w Google News

Uczeń raniony nożem w szkole. Policja i służby medyczne na miejscu

1 min. czytania
05.12.2023 18:26
Zareaguj Reakcja

Policja i służby medyczne interweniowały we wtorek w jednej ze szkół na warszawskim Targówku. Wszystko po tym, jak podczas kłótni pomiędzy uczniami jeden z nich wyciągnął nóż i ranił rówieśnika. Na szczęście zdrowiu 15-latka nie zagraża niebezpieczeństwo. Czynności w tej sprawie prowadzi policja. 

Warszawa. Atak nożem w szkole
fot. Bartlomiej Magierowski/East News

Około godziny 14:00 we wtorek w XIII Liceum Ogólnokształcącym im. płk Leopolda Lisy-Kuli na warszawskim Targówku doszło do niebezpiecznej sytuacji. Policja podaje, że podczas kłótni pomiędzy uczniami, jeden z nich wyciągnął nóż i zaatakował rówieśnika. 

Warszawa. Uczeń ranił kolegę nożem

- Między 15-letnimi uczniami doszło do kłótni. W pewnym momencie jeden z nich wyciągnął nóż i ranił kolegę w policzek - powiedziała Gabriela Putyra z KSP, cytowana przez portal polsatnews.pl. Policjantka dodała, że na miejsce wezwano zespół medyków, który udzielił pomocy rannemu.

Redakcja poleca

Gabriela Putyra wyjaśniła, że rannemu 15-latkowi udzielono pomocy na miejscu. Wyjaśniła, że jego życiu i zdrowiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Nie było też potrzeby hospitalizacji. Funkcjonariusze prowadzą w tej sprawie odpowiednie czynności. 

Źródło: Radio ZET/polsatnews.pl

Nie przegap