Obserwuj w Google News

Eksplozja na terenie jednego z zakładów w Warszawie. Są ofiary śmiertelne

1 min. czytania
27.09.2023 12:55
Zareaguj Reakcja

Na terenie jednej z firm przy ulicy Spedycyjnej doszło do wybuchu. Na miejscu lądował śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Niestety dwie osoby nie żyją - przekazała PAP kom. Paulina Onyszko z policji na Białołęce.

Zdjęcie ilustracyjne
fot. Pawel Wodzynski/East News/Zdjęcie ilustracyjne

Policjantka zaznaczyła, że na terenie firmy prowadzone były prace konserwacyjne w komorze ciepłowniczej. - Z niewyjaśnionych przyczyn doszło do wybuchu. Poszkodowane zostały dwie osoby, które pomimo podjętych działań ratunkowych zmarły - dodała.

Wybuch na Tarchominie. Dwie osoby nie żyją

Do wybuchu doszło na terenie centrum spedycyjnego pod adresem ul. Spedycyjna 22. Mieszczą się tam różne firmy. Jak podał TVN Warszawa, na miejsce przyjechało pięć zastępów straży pożarnej, lądował również śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. 

Paulina Onyszko z policji na Białołęce przekazała "Gazecie Wyborczej", że ofiary śmiertelne to dwóch mężczyzn, zatrudnionych w firmie wewnętrznej, którzy prowadzili prace w komorze ciepłowniczej na zewnątrz budynku. Dodała, że nie ma innych poszkodowanych. Policja i prokuratura wyjaśniają dokładne okoliczności zdarzenia.

PAP  - Marta Stańczyk

Redakcja poleca

NAPISZ DO NAS

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś intrygującego lub bulwersującego? Chcesz, żebyśmy opisali ważny problem? Napisz do nas! Informacje, zdjęcia i nagrania możesz przesłać nam na informacje@radiozet.pl.