Obserwuj w Google News

Wypadek autobusu i bmw w Warszawie. Nie żyje kolejna osoba

2 min. czytania
29.11.2023 12:30
Zareaguj Reakcja

W szpitalu zmarł drugi uczestnik wypadku przy Galerii Mokotów, do którego doszło 22 listopada w Warszawie. Ofiara to kierowca osobowego bmw, które zderzyło się z autobusem - ustaliła Wirtualna Polska.

Wypadek w Warszawie
fot. Marek BAZAK/East News

Wszystko wydarzyło się w środę 22 listopada na skrzyżowaniu al. Wilanowskiej i ul. Rodziny Hiszpańskich w Warszawie. Autobus komunikacji miejskiej zderzył się z bmw. Łącznie w wyniku wypadku poszkodowanych zostało siedem osób. Najpoważniejsze obrażenia odnieśli podróżujący osobówką - trzy osoby były nieprzytomne. Do szpitali przewieziono sześć osób, ponieważ kierowca autobusu skarżył się tylko na ogólne potłuczenia.

W poniedziałek 27 listopada Prokuratura Okręgowa w Warszawie poinformowała o śmierci jednego z uczestników wypadku. Pasażer bmw zmarł w szpitalu. Prokurator zlecił sekcję zwłok mężczyzny. We wtorek zmarł drugi uczestnik wypadku. Ciało zmarłego kierowcy osobówki zostało przewiezione do Zakładu Medycyny Sądowej celem przeprowadzenia sekcji zwłok - ustaliła Wirtualna Polska.

Redakcja poleca

Śmiertelny wypadek w Warszawie. Prokuratura prowadzi postępowanie

Prokuratura Rejonowa Warszawa-Mokotów prowadzi postępowanie dotyczące śmiertelnego wypadku z 22 listopada. - Śledztwo zostało wszczęte w sprawie spowodowania wypadku, w którym co najmniej jedna osoba odniosła ciężki uszczerbek na zdrowiu. Obecnie trwają czynności zmierzające do ustalenia przebiegu zdarzenia, trwają zabezpieczenia nagrań monitoringu z miejsca zdarzenia oraz jego okolic, oraz przesłuchania świadków - wyjaśnił Szymon Banna, rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Warszawie.

Źródło: Radio ZET/WP

Warszawa wypadek autobusu i bmw
6 Zobacz galerię
fot. PAP/Paweł Supernak
Nie przegap