Obserwuj w Google News

Karambol w centrum Warszawy. "Ruch jest całkowicie sparaliżowany"

1 min. czytania
01.12.2022 17:33
Zareaguj Reakcja

Karambol na ul. Marszałkowskiej. Zderzyło się siedem samochodów. Trzy osoby są poszkodowane. Kilka innych jest jeszcze badanych przez ratowników medycznych - poinformował PAP st. kpt. Wojciech Kapczyński ze stołecznej straży pożarnej.

Wypadek w centrum Warszawy
fot. Wojciech Olkusnik/East News

Do wypadku doszło po godz. 17, czyli w samym szczycie. Centrum stolicy jest całkowicie zablokowane.

- Na ul. Marszałkowskiej na wysokości domu handlowego Centrum (TK Maxx) zderzyło się sześć samochodów osobowych i jeden dostawczy. Trzy osoby poszkodowane są pod opieką ratownictwa medycznego. Kilka innych jest jeszcze badanych - powiedział Kapczyński. Na miejscu są strażacy, policja i pogotowie.

Redakcja poleca

Karambol w Warszawie

- Ruch w centrum jest całkowicie sparaliżowany. Jezdnia w kierunku ronda Dmowskiego jest zablokowana. Natomiast w stronę Muranowa ruch odbywa się tylko jednym pasem - dodał.

Straż pożarna przekazała "Super Expressowi", że jedna osoba była zakleszczona w samochodzie. Trzeba było użyć specjalistycznego sprzętu hydraulicznego, żeby pomóc jej się wydostać. Wszystkie osoby poszkodowane w wypadku są przytomne. 

NAPISZ DO NAS

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś intrygującego lub bulwersującego? Chcesz, żebyśmy opisali ważny problem? Napisz do nas! Informacje, zdjęcia i nagrania możesz przesłać nam na informacje@radiozet.pl.

RadioZET.pl/PAP - Wojciech Kamiński