Obserwuj w Google News

Zaginięcie małżeństwa z Warszawy. Zaskakujące ustalenia, policja w drodze

2 min. czytania
24.05.2023 17:13
Zareaguj Reakcja

Jak nieoficjalnie podaje Polsat News, zaginione małżeństwo z Warszawy prawdopodobnie przebywa w Tatrach. Stacja podaje, że para zameldowała się w jednym ze schronisk górskich. Policja jest w drodze.

zaginięcie małżeństwa z Warszawy
fot. Policja Mokotów

Zaginione małżeństwo z Warszawy prawdopodobnie przebywa w Tatrach - informuje nieoficjalnie Polsat News. Para zameldowała się w jednym ze schronisk górskich. Spodziewany jest komunikat Policji w tej sprawie.

Małżeństwo swoje mieszkanie przy ul. Puławskiej w Warszawie opuściło ok. północy z 20 na 21 maja. Wychodząc z mieszkania, zostawili w nim dwóch nastoletnich synów. Od tamtego czasu nie wrócili do domu i nie nawiązali też żadnego kontaktu z najbliższymi.

Redakcja poleca

Zaginięcie małżeństwa z Warszawy. Zaskakujące ustalenia

Wiadomo, że małżeństwo - 44-letnia Aneta Jagła i 49-letni Adam Jagła -  napisało list dla dwóch nastoletnich synów, których zostawili w mieszkaniu. "Chłopcy, jesteście dzielni. Poradzicie sobie w życiu. Jesteśmy z was dumni" - napisali.

- Aneta Jagła ma 170 cm wzrostu, sylwetka masywna, włosy długie fryzura typu bob, prawdopodobnie posiada tatuaż na lewym ramieniu z wizerunkiem pantera, może nosić okulary korekcyjne. Może posiadać przy sobie kartę bankomatową banku ING lub PKO BP. W dniu zaginięcia ubrana była na sportowo - przekazała rzeczniczka mokotowskiej policji asp. Iwona Kijowska.

Z kolei Adam Jagła ma 182 cm wzrostu, sylwetka normalna, włosy krótkie szpakowate, zarost krótki. Mężczyzna kuleje na prawą nogę. Prawdopodobnie posiada tatuaż na lewym ramieniu. - Może posiadać przy sobie kartę bankomatową banku ING lub PKO BP. W dniu zaginięcia ubrany był na sportowo - podała aspirant.

- Wszystkie osoby, które mają informacje mogące pomóc w ustaleniu miejsca pobytu proszone są o kontakt z Komendą Rejonową Policji Warszawa II przy ul. Malczewskiego 3/5/7 – nr tel. 47 72 392 50 lub 47 72 392 52, najbliższą jednostką policji lub całodobowymi numerami 112 - zaapelowała rzeczniczka mokotowskiej policji. Informacje o zaginionym małżeństwie można też przekazać pisząc na adres mailowy: oficer.prasowy.krp2@ksp.policja.gov.pl.

RadioZET.pl/ Polsat News/ PAP