Obserwuj w Google News

Zaginęła 15-letnia Wiktoria. Nie wróciła, urwała kontakt. Przejmujące słowa mamy

1 min. czytania
09.06.2023 14:07
Zareaguj Reakcja

Policja z Bochni (woj. małopolskie) poszukuje 15-letniej Wiktorii Podsiadło. Dziewczyna zaginęła 8 czerwca o poranku – wtedy ostatni raz nawiązała kontakt z bliskimi. Przejmujący apel ws. 15-latki wystosowała w sieci jej mama.

Wiktoria Podsiadło zaginiona
fot. screen KPP w Bochni

Wiktoria Podsiadło zaginęła. W piątek 9 czerwca Komenda Powiatowa Policji w Bochni wydała w tej sprawie komunikat. 15-latka z miejscowości Zielona ostatni raz kontaktowała się z bliskimi w czwartek 8 czerwca o poranku. "Od tego momentu do chwili obecnej nie powróciła do domu ani nie skontaktowała się z rodziną" – przekazała KPP w Bochni.

Wiktoria Podsiadło zaginęła. Przejmujący apel matki 15-latki

Mundurowi udostępnili zdjęcie poszukiwanej Wiktorii wraz z rysopisem zaginionej. 15-latka ma ok.170 cm wzrostu, szczupłą budowę ciała, włosy jasne, długie.

„Ubrana była w biały podkoszulek, krótkie spodenki koloru fioletowego i niebieski polar” – przekazała policja. Służby proszą wszystkie osoby posiadające informację na temat miejsca pobytu zaginionej o kontakt osobisty lub telefoniczny z jednostką policji w Bochni pod nr tel. 47 832 32 22, lub 112.

15-latki szukają bliscy, w akcję zaangażowały się też społeczności wspierające rodziny zaginionych w mediach społecznościowych, jak „SOS Zaginięcia” czy „Gdziekolwiek jesteś” na Facebooku. „Córciu, gdziekolwiek jesteś, jeżeli to gdzieś czytasz lub przez kogoś widzisz - skarbie wracaj do domu” – napisała w sieci pani Małgorzata, mama dziewczyny.

Jeśli doświadczasz problemów emocjonalnych, potrzebujesz porady lub wsparcia,  tutaj znajdziesz numery telefonów zaufania do organizacji oferujących pomoc w kryzysie psychicznym. W sytuacji bezpośredniego zagrożenia życia zadzwoń na 112.

RadioZET.pl/KPP w Bochni/Facebook