Obserwuj w Google News

Wybuch przed centrum handlowym. Nieoficjalnie: eksplodowała bomba w samochodzie

1 min. czytania
26.11.2022 14:46
Zareaguj Reakcja

Służby około godz. 13 otrzymały zgłoszenie o wybuchu pod centrum handlowym Marino we Wrocławiu. Poszkodowana została około 50-letnia kobieta - potwierdził portalowi RadioZET.pl dyżurny z Komendy Miejskiej Policji we Wrocławiu. Na miejsce dotarły pierwsze zastępy straży, karetka i sześć patroli policji.

Wybuch we Wrocławiu
fot. JAROSLAW JAKUBCZAK/POLSKA PRESS /Polska Press /East News

“Gazeta Wrocławska” nieoficjalnie podała, że w samochodzie marki renault na ukraińskich numerach rejestracyjnych, stojącym na parkingu, eksplodował ładunek wybuchowy umieszczony na nadkolu. Strażacy dodali, że obecnie mają zakaz informowania o sprawie. Inna teoria mówi o eksplozji instalacji gazowej w pojeździe.

Dyżurny z Komendy Miejskiej Policji we Wrocławiu potwierdził w rozmowie z nami, że doszło do wybuchu, w którym poszkodowana została około 50-letnia kobieta. - Doznała obrażeń, które nie zagrażają życiu. Przewieziono ją do szpitala - powiedział policjant.

Redakcja poleca

Wrocław. Wybuch przed centrum handlowym

Wrocławska policja na razie oficjalnie nie podała, co spowodowało eksplozję. - Na miejsce skierowano funkcjonariuszy z wydziału techniki kryminalistycznej. Trwają czynności o charakterze operacyjnym. Na podstawie zebranych śladów będą określone przyczyny - przekazał dyżurny z biura prasowego wrocławskiej policji.  

Policjanci odgrodzili teren, na miejscu pracuje sześć patroli. Część zniszczonych samochodów już usunięto.

NAPISZ DO NAS

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś intrygującego lub bulwersującego? Chcesz, żebyśmy opisali ważny problem? Napisz do nas! Informacje, zdjęcia i nagrania możesz przesłać nam na informacje@radiozet.pl.

RadioZET.pl/"Gazeta Wrocławska"