Obserwuj w Google News

Zaginęła 23-letnia Aneta. Policja wydała pilny komunikat

1 min. czytania
18.09.2023 18:01
Zareaguj Reakcja

Wrocławska policja prowadzi poszukiwania 23-letniej Anety Szubryt. Kobieta wyszła z domu 14 września i od tego czasu nie ma z nią kontaktu. Funkcjonariusze proszą o pomoc w jej odnalezieniu. 

Zaginęła 23-letnia Aneta Szubryt
fot. policja.pl

Na stronie wrocławskiej policji pojawił się w poniedziałek komunikat w sprawie prowadzonych przez funkcjonariuszy poszukiwań zaginionej 23-letniej kobiety. Wiadomo, że Aneta Szubryt opuściła miejsce zamieszkania przy ul. Zachodniej 14 września i do tej pory nie wróciła. 

Wrocław. Zaginęła Aneta Szubryt. Trwają poszukiwania 23-latki

Policja poinformowała, że zaginiona 23-latka może nosić buty sportowe marki Vans. Kobieta ma rude włosy do ramion. "Na dekolcie ma tatuaż w kształcie kwiatka, na prawym udzie kolorowy o nieznanym kształcie oraz na wewnętrznej stronie nadgarstka w kształcie znaku zapytania" - przekazała policja. 

Redakcja poleca

Policja prosi o pomoc w poszukiwaniach Anety Szubryt

"Zaginiona ma ok. 172 cm wzrostu, normalną budowę ciała, oczy koloru niebieskiego. Ponadto posiada kolczyk w nosie oraz w dolnej wardze" - czytamy w komunikacie. 

Zespół prasowy wrocławskiej policji prosi o pomoc w poszukiwaniach kobiety. "Osoby mające informacje na temat miejsca pobytu poszukiwanej kobiety prosimy o kontakt z dyżurnym Komisariatu Policji Wrocław-Stare Miasto pod nr tel. 47 871 31 31, bądź najbliższą jednostką policji" - przekazał Zespół Komunikacji Społecznej KMP we Wrocławiu.  

Nie przegap