Obserwuj w Google News

Tragedia na drodze ekspresowej. Samochody w rowach, nie żyje jedna osoba

1 min. czytania
16.12.2022 18:49
Zareaguj Reakcja

Po śmiertelnym wypadku w miejscowości Dębiec w Wielkopolsce została w piątek zablokowana droga ekspresowa S11. Utrudnienia na odcinku Kórnik - Środa Wielkopolska mogą potrwać kilka godzin.

S11 Wypadek w Dębcu
fot. NewsLubuski/East News, zdj. ilustracyjne

Tragiczny wypadek wydarzył się w piątek 16 grudnia ok. godz. 17 na 305. kilometrze drogi S11 w Dębcu. Jak poinformował dyżurny Punktu Informacji Drogowej poznańskiego oddziału GDDKiA, zderzyły się samochód osobowy z ciężarówką.

Wypadek na S11. Zginęła jedna osoba

Według wstępnych informacji, w wypadku zginęła jedna osoba. Z fotorelacji udostępnionej na Facebooku przez lokalny Tygodnik Ziemi Śremskiej wynika, że oba pojazdy wylądowały w przydrożnym rowie. Przód osobówki został całkowicie zmiażdżony. Jak czytamy, w wypadku zginął kierowca tego pojazdu.

Droga ekspresowa S11 była w Dębcu zablokowana w obu kierunkach. Utrudnienia na odcinku Kórnik - Środa Wielkopolska mogą potrwać do późnych godzin wieczornych.

dębiec, s11, wypadek
fot. screen Google Maps, korki na S11 po wypadku

NAPISZ DO NAS

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś intrygującego lub bulwersującego? Chcesz, żebyśmy opisali ważny problem? Napisz do nas! Informacje, zdjęcia i nagrania możesz przesłać nam na informacje@radiozet.pl.

RadioZET.pl/PAP/Tydzień Ziemi Śremskiej - Facebook