,

Zwłoki zaginionego Jarosława odnaleziono na polu. Szukali go miesiąc

24.03.2023 10:44

Tragiczny finał poszukiwań zaginionego 42-latka z gminy Wyryki w woj. lubelskim. Jarosław Ś. niespodziewanie zniknął po wyjściu z domu w lutym – przekazała w piątek policja. Funkcjonariusze pod nadzorem prokuratury ustalają okoliczności śmierci mężczyzny.

Zaginiony 42-latek z gminy Wyryki
fot. Shutterstock, policja

Policja zakończyła poszukiwania 42-letniego mieszkańca gminy Wyryki w powiecie włodawskim. Jarosław Ś. zaginął pod koniec lutego. Mężczyzna wieczorem wyszedł z domu i przepadł bez śladu. Rodzina straciła z nim kontakt.

Wyryki. Zaginiony Jarosław nie żyje

W akcję poszukiwawczą zaangażowano policję, strażaków OSP, żołnierzy z 19. Nadbużańskiej Brygady Obrony Terytorialnej w Chełmie oraz członków stowarzyszenia "Poleskie Psy Ratownicze". "Do monitorowania wyznaczonych sektorów wykorzystano urządzenia GPS, które pozwalają na dokładne sprawdzenie oznaczonego obszaru" – relacjonowały lokalne media.

Niestety, w czwartek 23 marca przed godziną 17 policja otrzymała od jednego z mieszkańców zgłoszenie o znalezieniu ciała na polu w gminie Wyryki. Jak się okazało, był to zaginiony 42-latek. – Na miejscu pod nadzorem prokuratora pracowali włodawscy funkcjonariusze – przekazała asp. szt. Kinga Zamojska-Prystupa, dodając, że ciało zostało przewiezione do Zakładu Medycyny Sądowej, gdzie ma zostać poddane sekcji. – Teraz śledczy będą wyjaśniać okoliczności śmierci mężczyzny – poinformowała.

NAPISZ DO NAS

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś intrygującego lub bulwersującego? Chcesz, żebyśmy opisali ważny problem? Napisz do nas! Informacje, zdjęcia i nagrania możesz przesłać nam na informacje@radiozet.pl.

RadioZET.pl/PAP

Logo radiozet Dzieje się