Obserwuj w Google News

17-latek nagrywał relację na Instagrama. Uległ strasznemu wypadkowi

1 min. czytania
07.09.2022 16:03
Zareaguj Reakcja

Do sieci trafiło wstrząsające wideo z wypadku, do którego doszło w niedzielę w Indiach. 17-latek został potrącony przez pociąg w trakcie nagrywania relacji na Instagrama.

Wypadek w Indiach
fot. Twitter/HateDetectors

17-letni Chintakula Akshay Raj został potrącony w niedzielę przez pociąg niedaleko dworca kolejowego w Kazipet w południowo-wschodnich Indiach. Nastolatek doznał poważnych obrażeń głowy, a także lewej nogi i ręki. 

Do wypadku doszło, gdy Akshay Raj nagrywał ze znajomymi relację na Instagrama. Spacerował z rękami w kieszeniach bardzo blisko torów, gdy zaczął zbliżać się pociąg.

Redakcja poleca

Indie. 17-latek potrącony przez pociąg

Chłopak był odwrócony tyłem do nadjeżdżającego składu i nie zachował bezpiecznej odległości. Na nagraniu widać moment potrącenia i upadek Akshay Raja na ziemię.

Karetkę wezwał strażnik kolejowy, który wraz z innymi pracownikami pobiegł udzielić nastolatkowi pomocy. Poszkodowany trafił do państwowego szpitala, a potem do prywatnej kliniki. Lekarze określili stan Akshay Raja jako poważny.

NAPISZ DO NAS

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś intrygującego lub bulwersującego? Chcesz, żebyśmy opisali ważny problem? Napisz do nas! Informacje, zdjęcia i nagrania możesz przesłać nam na informacje@radiozet.pl.

RadioZET.pl/The New Indian Express