Obserwuj w Google News

36-latka ma już 12 dzieci i planuje kolejne. Rodzina żyje ze świadczeń socjalnych

2 min. czytania
01.02.2023 13:46
Zareaguj Reakcja

36-letnia Veronica Merritt z USA ma już 12 dzieci. Przekonuje jednak, że to nie koniec, bo ostatecznie jej celem jest posiadanie 17 potomstwa. W czerwcu kobieta zostanie babcią, bo jej 21-letnia córka jest w ciąży. Rodzina w całości utrzymuje się ze świadczeń socjalnych.

kobieta ma 12 dzieci
fot. Instagram: Thismadmama

36-letnia Veronica Merritt w pierwszą ciążę zaszła, gdy miała zaledwie 14 lat. Od tamtego czasu urodziła już 12 dzieci, ale zapewnia, że jej marzenie to 17. Rodzina w całości utrzymuje się ze świadczeń socjalnych i rodzinnych. Żaden z ojców dzieci nie płaci alimentów.

Dzieci kobiety uczą się w domu. - Ludzie często mówią mi, że nie powinnam tak żyć, że moje dzieci powinny się uczyć normalnie, a przecież więcej pieniędzy z ich podatków byłoby wykorzystane, gdybym posłała dzieci do publicznej szkoły - tłumaczy 36-latka.

Redakcja poleca

36-latka ma już 12 dzieci i planuje kolejne

Kobieta przyznaje, że koszty utrzymania tak dużej rodziny są ogromne. Przykładowo, na jedzenie wydaje miesięcznie ok. 2,5 tys. dolarów (ponad 10 tys. zł). - Ubrania najczęściej dostajemy z datków, czasami zdarza mi się kupować je w promocyjnych cenach - wspomina.

Niedawno Veronica Merritt zdecydowała się na zakup autobusu, aby rodzina mogła się bezpiecznie przemieszczać. - To był konieczny zakup - zaznacza 36-latka.

Veronica jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych, gdzie relacjonuje życie swojej rodziny. Mimo licznych krytycznych komentarzy pod jej adresem, przekonuje, że nie przejmuje się nimi i jest na nie odporna.

Wkrótce rodzina znowu się powiększy. Najstarsza córka Merritt ma już 21 lat i zaszła w ciążę. Kobieta z radością przekazała na TikToku, że w czerwcu zostanie babcią.

NAPISZ DO NAS

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś intrygującego lub bulwersującego? Chcesz, żebyśmy opisali ważny problem? Napisz do nas! Informacje, zdjęcia i nagrania możesz przesłać nam na informacje@radiozet.pl.

RadioZET.pl/ TikTok/ Daily Mail/ New York Post