Obserwuj w Google News

Horror na pokładzie tanich linii lotniczych. Oto co stewardesa znalazła w swoim posiłku

1 min. czytania
28.07.2022 17:57
Zareaguj Reakcja

Szok na pokładzie tanich linii lotniczych SunExpress. Stewardesa pracująca dla niemiecko-tureckiego przewoźnika znalazła w swoim posiłku głowę węża. Po nagłośnieniu sprawy zawieszono współpracę z dostawcą jedzenia.

głowa węża w posiłku
fot. YouTube.com/NDTV

Do makabrycznego odkrycia doszło 21 lipca podczas lotu z Ankary do Dusseldorfu. Stewardesa linii SunExpress znalazła w swojej sałatce głowę węża - informuje turecki portal Gazete Duvar.

Szokujące odkrycie na pokładzie samolotu. Głowa węża w jedzeniu

Dowodem bulwersującego incydentu jest nagranie, które szybko przedostało się do mediów. Jedzenie miało być przeznaczone wyłącznie dla załogi samolotu. 

Redakcja poleca

Firma cateringowa zaprzecza, jakoby głowa węża dostała się do posiłku w jej kuchni. Zdaniem przedstawicieli dostawcy byłoby to niemożliwe ze względu na "rygorystyczne protokoły". "Część zwierzęcia musiała zostać podrzucona do dania po jego przygotowaniu" - oświadczono.

Rzecznik linii lotniczych poinformował o "wszczęciu szczegółowego dochodzenia w tej sprawie". "Naszym priorytetem jest, aby usługi, które świadczymy dla naszych gości w naszych samolotach były najwyższej jakości, a zarówno nasi goście, jak i pracownicy odczuwali komfort i bezpieczeństwo podczas lotu" – przekazano. Do wyjaśnienia sprawy przewoźnik zawiesił współpracę z dostawcą.

To nie pierwsze rzekome naruszenie bezpieczeństwa żywności dotyczące SunExpress. Wcześniej w jedzeniu znajdowano już np. ślimaki i chrząszcze.

Oglądaj

RadioZET.pl/nypost.com