Obserwuj w Google News

Samolot utknął pod wiaduktem na drodze. Ostra reakcja linii lotniczej

1 min. czytania
05.10.2021 09:48
Zareaguj Reakcja

Niecodzienne zdarzenie miało miejsce w New Delhi w Indiach. Samolot Air India utknął na trasie pod wiaduktem. Z komunikatu linii lotniczej wynika, że samolot został sprzedany i wyrejestrowany i Air India nie ma już z nim żadnego związku.

samolot utknął pod wiaduktem
fot. Twitter: Ashoke Raj

Samolot oznaczony jako własność linii Air India utknął podczas transportu pod wiaduktem w New Delhi. Do mediów społecznościowych trafiło nagranie przedstawiające niecodzienną sytuację.

Wiadomo, że maszyna została zezłomowana i była transportowana. Na nagraniu widzimy m.in. że samolot ma usunięte skrzydła. Air India stanowczo podkreśla, że nie ma nic wspólnego ze zdarzeniem, a samolot został sprzedany i wyrejestrowany.

Samolot utknął pod wiaduktem na drodze w New Delhi. Wideo

"To jest [wyrejestrowany] zezłomowany samolot Air India, który został sprzedany. Był on transportowany zeszłej nocy przez nowych właścicieli. Air India w żadnym wypadku nie ma już związku z samolotem" - przekonuje linia lotnicza.

Pracownicy lotniska w New Delhi także zapewniają, że samolot widoczny na nagraniu nie należy do floty lotniska. "Kierowca mógł popełnić błąd podczas transportu" - informuje lotnisko.

RadioZET.pl/ BBC/ Twitter