Obserwuj w Google News

28-latek zgwałcił kobietę i jej 14-letnią córkę. "Z uszu wypływała mu krew"

2 min. czytania
23.08.2022 14:45
Zareaguj Reakcja

Przerażająca zbrodnia w brytyjskim Cardiff. 28-letni mężczyzna wtargnął do jednego z domów i brutalnie zgwałcił kobietę oraz jej 14-letnią córkę. "Matka musiała patrzeć, jak gwałci jej córkę. I na odwrót" - piszą lokalne media. Gwałciciel powiedział później, że nic nie pamięta, bo zażył narkotyk zombie.

28-latek zgwałcił kobietę i jej 14-letnią córkę. "Z uszu wypływała mu krew"
fot. Policja w południowej Walii/ Shutterstock

Horror rozegrał się w brytyjskim Cardiff. 28-letni Joshua Carney dokonał zbrodni zaledwie kilka dni po tym, jak warunkowo opuścił więzienie. Mężczyzna zapukał do drzwi jednego z domów tuż przed godz. 7 rano. Nie miał na sobie butów, a z uszu wypływała mu krew.

Gdy kobieta otworzyła drzwi, 28-latek siłą wepchnął ją do środka. Zapytał, czy ma chłopaka, a następnie brutalnie ją zgwałcił. Krzyki kobiety obudziły jej 14-letnią córkę, która przebywała na górze. Nastolatka natychmiast wezwała policję, ale nie uniknęła ataku.

Redakcja poleca

Walia. 28-latek zgwałcił kobietę i jej 14-letnią córkę

Joshua Carney wbiegł do pokoju 14-latki i zgwałcił ją na oczach jej matki. Następnie ponownie zaczął gwałcił kobietę. Krzyczał, że mają odnosić się do niego, jak od "męża".

Gdy na miejscu zjawiła się policja Joshua Carney od razu został zatrzymany. 28-latek tłumaczył funkcjonariuszom, że nie wie, co się stało, bo zażył "narkotyk zombie". "Błagam zabierzcie go! Zgwałcił nas obie!" - krzyczała przerażona kobieta.

Joshua Carney został skazany na dożywocie i już zawsze będzie zarejestrowany jako przestępca seksualny. W toku śledztwa okazało się, że dokonał on 13 przestępstw, w tym sześciu gwałtów.

- Mam powracające koszmary. W ciągu dnia mam flashbacki - powiedziała mediom zgwałcona kobieta. Jej córka także zmaga się z traumą. - Mam straszne koszmary, w których atak się odtwarza i słyszę krzyk mojej mamy - przyznała.

RadioZET.pl/ Daily Mail