Obserwuj w Google News

Złamał zasady kwarantanny i poszedł na ryby. Pożarł go krokodyl

1 min. czytania
26.03.2020 14:55
Zareaguj Reakcja

O zdarzeniu, które miało miejsce w Rwandzie, donosi BBC. Jeden z mężczyzn złamał zasady obowiązującej kwarantanny i wybrał się na ryby. Niestety wyjście to zakończyło się tragicznie – zaatakował go krokodyl, w wyniku czego Rwandyjczyk zmarł.

Złamał zasady kwarantanny i poszedł na ryby. Pożarł go krokodyl
fot. Ernest Porter/Solent News/Solent News/East News

Chcesz wiedzieć wszystko pierwszy? Dołącz do grupy Newsy Radia ZET na Facebooku

W Rwandzie, w związku z pandemią koronawirusa, obowiązuje całkowita kwarantanna. Obywatele mogą opuścić miejsce zamieszkania tylko w celu zrobienia niezbędnych zakupów. Prawo do wychodzenia z domu mają pracownicy służb medycznych – czyli pielęgniarki, lekarze ale dotyczy to także sprzedawców w sklepach spożywczych i dziennikarzy, któ®zy relacjonują sytuację w kraju.

Koronawirus w Polsce: 2 nowe ofiary i 58 nowych przypadków zakażenia

W Rwandzie dotychczas odnotowano 40 przypadków zakażeń koronawirusem. Nie ma ofiar śmiertelnych.

Koronawirus. Policja wzywa przez megafon: zostańcie w domach [WIDEO]

Został rozszarpany przez krokodyla

Jak przekazała w tym tygodniu burmistrz prowincji Kamonyi, Alice Kayitesi, doszło do incydentu złamania zasad kwarantanny, który zakończył się tragicznie – podaje BBC.

W środę rano jeden z obywateli wybrał się na połów ryb. W trakcie tej czynności jednak został zaatakowany przez krokodyla. Gad pożar mężczyznę, a szczątki Rwandyjczyka zostały znalezione niedaleko pobliskiej rzeki.

Pewien mężczyzna postanowił skorzystać z pięknej pogody i udać się na ryby. W trakcie

Kobieta z koronawirusem na zakupach w Biedronce i Rossmannie
To bardzo przykre wieści. Jest nam tym bardziej smutno mówić o tym incydencie mając świadomość, że gdyby zmarły okazał solidarność i nie wychodził z domu, tej tragedii możnaby uniknąć - Alice Kayitesi w rozmowie z BBC

RadioZET.pl/bbc.com/wprost.pl