Obserwuj w Google News

Z zemsty zabiła i ugotowała swojego partnera. Zdradziło ją znalezisko w blenderze

Redakcja
1 min. czytania
21.11.2018 14:46
Zareaguj Reakcja

Marokanka, zamieszkała w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, nie mogła się pogodzić z rozstaniem ze swoim wieloletnim partnerem. Tak bardzo, że postanowiła zemścić się na mężczyźnie, zabijając go, a następnie ćwiartując i przyrządzając jako potrawę. Na ślad zbrodni udało się wpaść jej szwagrowi, który dokonał nietypowego znaleziska w jednym ze sprzętów kuchennych.

Blender
fot. Shutterstock

Ta makabryczna historia, którą opisuje Wirtualna Polska, wydarzyła się w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, gdzie para Marokańczyków prowadziła spokojne dotąd życie. Pewnego dnia jednak mężczyzna zakomunikował swojej konkubinie, że po siedmiu latach związku porzuca ją dla innej kobiety. Porzucona wpadła w szał – tak duży, w akcie zemsty... zabiła swojego partnera.

Następnie poćwiartowała ciało mężczyzny, po czym... przyrządziła je jako potrawę z ryżem i warzywami i poczęstowała nią pochodzących z Pakistanu pracowników najemnych.

Makabryczna zbrodnia. Gang kanibali zamordował małżeństwo

Sprawa być może nigdy nie wyszłaby na jaw, gdyby w odwiedziny nie przyjechał brat zabitego, którego nieobecność wzbudziła w gościu spore zaniepokojenie. Jeszcze większym szokiem było dla niego odkrycie, którego dokonał w kuchni, gdzie w blenderze znalazł ząb należący do ofiary. Zgłosił więc sprawę na policję, a badania DNA potwierdziły tożsamość jego „właściciela”.

Sprawczyni zbrodni przyznała się do faktu jej dokonania, jak i do powodów, które ją do tego popchnęły. Na pewno po zakończeniu śledztwa stanie też przed sądem. 

RadioZET.pl/wp.pl/MP