Obserwuj w Google News

Nauczycielka historii zwolniona z pracy. Publikowała w sieci erotyczne zdjęcia

2 min. czytania
20.10.2021 11:45
Zareaguj Reakcja

Amy Kupps z Karoliny Północnej straciła pracę w jednej ze szkół po tym, gdy okazało się, że publikuje swoje pikantne zdjęcia w serwisie OnlyFans. 32-latka nie ukrywa, że początkowo była załamana decyzją dyrekcji szkoły, ale dziś już wie, że zmiana wyszła jej na dobre. Kupps przyznaje, że dzięki erotycznym zdjęciom zarabia miesięczne gigantyczne pieniądze.

Amy Kupps zwolniona ze szkoły
fot. Jam Press / SplashNews.com /East News

Amy Kupps pracowała jako nauczycielka historii w jednej ze szkół w Karolinie Północnej w USA. Kobieta uczyła młodzież w wieku 13 i 14 lat. Poza pracą w szkole Kupps publikowała w sieci swoje pikantne sesje zdjęciowe. Hobby 32-latki nie zostało jednak zaakceptowane przez dyrekcję szkoły, która podjęła decyzję o jej zwolnieniu.

Kupps publikowała swoje zdjęcia w serwisie OnlyFans. Kiedy stronę internetową odkryli jej znajomi sprawa szybko się wydała. 32-latka przyznaje, że była załamana, gdy straciła ukochaną pracę i kontakt z młodzieżą. - Po odejściu z zawodu nauczycielki byłam naprawdę zdenerwowana, ponieważ wszyscy tam pracujący odwrócili się ode mnie plecami - powiedziała w rozmowie z mediami.

Amy Kupps straciła pracę w szkole, bo publikowała swoje nagie zdjęcia

Jak się jednak okazało, zmiana pracy zarobkowej wyszła pięknej 32-latce na dobre. Po odejściu ze szkoły Kupps mogła skoncentrować się wyłącznie na rozwoju swojej strony w serwisie OnlyFans i publikowaniu kolejnych odważnych zdjęć. Pod względem finansowym było to dla niej bardzo opłacalne.

Redakcja poleca

Amy Kupps nie ukrywa, że brakuje jej kontaktu z dawnym środowiskiem, ale jest zadowolona z tego, co obecnie robi. - Byłam dość zaskoczona, gdy jeden z kolegów z pracy zgłosił się do mnie kilka tygodni później. Ale jeszcze bardziej, gdy powiedział mi, że zasubskrybował mnie na OnlyFans - wspomina.

Strona w serwisie OnlyFans przynosi 32-latce ok. 25 tys. dolarów miesięcznie (to ponad 98 tys. zł). Kupps przekonuje, że jeden z rodziców jej byłego ucznia wpłacił aż 10 tys. dolarów, aby podziwiać jej erotyczne zdjęcia w internecie.

Jam Press / SplashNews.com/East News
fot. Jam Press / SplashNews.com/East News
Jam Press / SplashNews.com/East News
fot. Jam Press / SplashNews.com/East News

RadioZET.pl/ Mirror/ Daily Star