Obserwuj w Google News

Odcięła penisa chłopakowi, zadźgała go oraz jego kolegę. Brutalna zbrodnia 44-latki

1 min. czytania
01.09.2022 22:00
Zareaguj Reakcja

44-letnia Jasmine Everleigh, matka czwórki dzieci, stawiła się w sądzie, przed którym odpowiada jako oskarżona o odcięcie penisa swojego chłopaka i dźgnięcie go oraz zadźganie jego kolegi. To proces o podwójne morderstwo. Kobieta miała zabić 59-letniego Samira Esbecka i 61-letniego Sarkisa Abbouda.

Obcięła penisa chłopakowi i zadźgała go oraz kolegę
fot. screen JasmineEverleigh/Facebook

Do makabrycznych wydarzeń doszło w maju tego roku w australijskim Melbourne. 44-latka została aresztowana po tym, jak przyłapano ją w tramwaju. Miała na ciele liczne ślady krwi.

Everleigh oskarżono o zamordowanie swojego chłopaka Samira Esbecka (59 lat) i jego znajomego Sarkisa Abbouda (61 lat). Kobieta przez dziesięć lat była związana z Esbeckiem.

Odcięła penisa chłopakowi, zadźgała go i kolegę. Stanęła przed sądem

W 2021 roku kobieta miała przejść poważne załamanie nerwowe. Jednak w sieci pokazywała się jako kochająca mama, a czwórką swoich dzieci chwaliła się publicznie.

Redakcja poleca

Nie zmienia to faktu, że kobieta dopuściła się 5 maja koszmarnej zbrodni. Najpierw odcięła penisa swojemu partnerowi, po czym zadźgała go na śmierć. Niedługo później zabiła też jego kolegę, 61-latka.

Jak poinformowała policja, 44-latka zostawiła za sobą na ulicach miasta krwawy ślad liczący ponad kilometr. Przed złapaniem szła w pokrwawionym podkoszulku. Następnego dnia po zatrzymaniu usłyszała zarzut morderstwa. Prawnik oskarżonej zażądał przed sądem sporządzenia raportu biegłych psychiatrów na temat jej stanu zdrowia. Kolejna rozprawa planowana jest na 19 września.

RadioZET.pl/The Sun/Facebook