Obserwuj w Google News

17-letnia Patrycja odnaleziona. Zaginęła przed majówką w Berlinie

1 min. czytania
06.05.2019 20:44
Zareaguj Reakcja

17-letnia Patrycja Zawadzka została odnaleziona w Niemczech. Dziewczyna zaginęła przed kilkoma dniami, gdy wyjechała do Warszawy, a następnie do Berlina, skąd po raz ostatni kontaktowała się ze swoją rodziną. Do Niemiec jedzie już jej matka - podaje Wirtualna Polska. 

17-letnia Patrycja odnaleziona. Zaginęła przed majówką w Berlinie
fot. Materiały prasowe

Chcesz śledzić takie informacje na bieżąco? Dołącz do grupy Kronika kryminalna Radia ZET na Facebooku

Patrycja Zawadzka pochodząca z podwarszawskiej miejscowości Szelkowo, wyruszyła 23 kwietnia w podróż do Warszawy. Miała tam spotkać się ze swoim chłopakiem. Następnie oboje udali się do Berlina.

Jej matka nie wiedziała jednak o tym, że córka udaje się za granicę. Zadzwoniła do niej 25 kwietnia, zapłakana, z telefonu przypadkowej osoby (jej miał ulec zniszczeniu), ale nie zdążyła powiedzieć zbyt wiele, gdyż się rozłączyła.

Więcej informacji jej matka uzyskała dzwoniąc ponownie pod ten numer i rozmawiając z właścicielką komórki. Ponoć 17-latka, przebywają wówczas na dworcu kolejowym Berlin Ostbahnhof, miała krzyknąć "nigdzie nie jadę". Nastolatce miał towarzyszyć mężczyzna. 

17-letnia Patrycja odnaleziona w Niemczech 

Jak informuje ''Wirtualna Polska'', 17-latka jest obecnie w rękach niemieckiej policji. Na miejsce jedzie już jej matka.

Odnalazła się 22-letnia Iwona P. i jej córeczka Nina. Matka trafiła do aresztu

RadioZET.pl/wp.pl