Obserwuj w Google News

Suczka Aspin urodziła szczeniaka mającego tylko jedno oko

1 min. czytania
05.02.2020 00:20
Zareaguj Reakcja

W Chachoengsao w środkowej Tajlandii na świat przyszedł szczeniak z jednym okiem, znajdującym się na środku jego głowy. Nie wiadomo jeszcze, czy pies będzie mógł tak normalnie funkcjonować. Jego zdjęcia szybko podbiły sieć, a internauci nazwali go... Stuart, bo zdaniem większości z nich, zwierzę przypomina bohatera filmu "Minionki".

pies z jednym okiem
fot. express.co.uk

Chcesz wiedzieć wszystko pierwszy? Dołącz do grupy Newsy Radia ZET na Facebooku

Somjai Phummaman opublikował w mediach społecznościowych zdjęcia nowo narodzonego szczeniaka. Jego suczka Aspin urodziła dwa psy, ale tylko ten jeden wyróżnia się niezwykłym wyglądem. Wszystko za sprawą jednego oka.

Wyrzucił psa z dziewiątego piętra. Zwierzę nie przeżyło

Szczeniak ma tylko jedno oko znajdujące się dokładnie na środku głowy. Według weterynarza, nie można w tym momencie jednoznacznie stwierdzić, czy przeżyje i będzie mógł normalnie funkcjonować. Na odpowiedź trzeba będzie poczekać co najmniej dwa miesiące.

Pies konał we własnych odchodach. Właściciel nie potrafił wyjaśnić, co się stało

- Nie może być karmiony przez mamę, dlatego dajemy mu mleko z butelki. Robimy wszystko, aby uratować jego życie - przekonuje córka Phummamana. - Chcemy, aby oba szczeniaki zostały z mamą i z nami. Mam nadzieję, że oba pieski będą mogły prowadzić normalne życie - dodała.

Oglądaj

Zdjęcia psa szybko podbiły sieć. Według internautów, pies przypomina bohatera filmu animowanego "Minionki", dlatego najczęściej nazywają go Stuart. Wspomniana postać także posiadała tylko jedno oko.

Horror w szpitalu. Stado psów zagryzło noworodka

RadioZET.pl/ Daily Mail/ Express.co.uk