Obserwuj w Google News

Seryjny morderca kobiet wyszedł z więzienia. Po kilku miesiącach zabił ponownie

1 min. czytania
20.12.2019 10:15
Zareaguj Reakcja

Somkid Pumpuang nazywany ''Kubą Rozpruwaczem" z Tajlandii został aresztowany w związku z kolejnym morderstwem. 55-letni seryjny morderca kilka miesięcy temu wyszedł na wolność za dobre sprawowanie. 

Pumpuang
fot. PAP/EPA

Chcesz śledzić takie informacje na bieżąco? Dołącz do grupy Kronika kryminalna Radia ZET na Facebooku

Somkid Pumpuang został skazany na dożywocie za zabójstwo pięciu kobiet w 2005 roku. Wszystkie ofiary pracowały jako piosenkarki w klubach nocnych lub masażystki w hotelach. 55-latek został zwolniony z więzienia w maju br. za dobre sprawowanie. Seryjnego mordercę nazwano ''doskonałym więźniem''. 

Somkid Pumpuang wrócił na listę osób poszukiwanych w Tajlandii pod zarzutem zabicia szóstej osoby w Khon Kaen. 51-letnia Rasamee Mulichand została znaleziona martwa w swoim domu. Śledczy twierdzą, że Somkid zaprzyjaźnił się z kobietą na Facebooku. Seryjny morderca udawał prawnika. Na początku grudnia wprowadził się do domu 51-latki. 

Policja zatrzymała kanibala. Zabił trzech mężczyzn i żywił się ich zwłokami

Tajska policja opublikował zdjęcie Somkida na swojej stronie na Facebooku. 55-latek został rozpoznany w pociągu przez jedną z pasażerek. Młoda kobieta zauważyła charakterystyczną bliznę na twarzy Somkida. Policja aresztowała mężczyznę na stacji Pak Chong około godziny 10:45. 

RadioZET.pl/BBC