Obserwuj w Google News

Horror w sklepie. 36-latek chciał nożyczkami odciąć głowę znajomemu

1 min. czytania
22.09.2022 19:17
Zareaguj Reakcja

Przerażające zdarzenie w jednym ze sklepów w miejscowości Punta Gorda na Florydzie. 36-letni mężczyzna chwycił za nożyczki i zaatakował nimi swojego kolegę. Policja podaje, że ofiara "cudem przeżyła atak". Napastnik zadał mu ponad 40 ciosów w okolicach szyi, głowy i tułowia.

atak w sklepie
fot. Szeryf hrabstwa Lee

Makabryczne sceny w sklepie w miejscowości Punta Gorda na Florydzie. 36-letni mężczyzna w pewnym momencie sięgnął po leżące na ladzie nożyczki i zaatakował nimi znajomego - syna swojego pracodawcy.

Z relacji świadków i policji wynika, że mężczyzna otrzymał ponad 40 ciosów nożyczkami oraz innym ostrym narzędziem. Napastnik dźgał go w okolicach szyi, głowy i tułowia. Śledczy są pewni, że celem agresora było "odcięcie mężczyźnie głowy".

Redakcja poleca

Floryda. 36-latek chciał odciąć głowę znajomemu. Wideo

Ofiara tylko cudem przeżyła atak. Jego życie udało się uratować, bo błyskawicznie trafił on do szpitala, gdzie przeszedł operację. Świadkowie mówili w rozmowie z miejscowymi mediami, że 36-letni napastnik wyglądał tak, jakby "miał halucynacje".

Mężczyzna został aresztowany i będzie odpowiadał za usiłowanie zabójstwa. - Jestem dumny z szybkiej reakcji naszych funkcjonariuszy, którzy pomogli uratować życie ofiary - przekazał szeryf z hrabstwa Lee.

NAPISZ DO NAS

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś intrygującego lub bulwersującego? Chcesz, żebyśmy opisali ważny problem? Napisz do nas! Informacje, zdjęcia i nagrania możesz przesłać nam na informacje@radiozet.pl.

RadioZET.pl/ Daily Mail/ New York Post