Obserwuj w Google News

2-latek znaleziony martwy kilometr od domu. Wcześniej zniknął w środku nocy

1 min. czytania
18.09.2022 10:46
Zareaguj Reakcja

2-letni chłopiec został znaleziony martwy w miejscowości Okemah w stanie Oklahoma. Nie wiadomo, w jakich okolicznościach doszło do tragedii. Ustalano, że dziecko nagle zniknęło z domu w środku nocy.

USA
fot. Shutterstock, Twitter/Daily Mail Online (screen)

Ta dramatyczna historia wydarzyła się w amerykańskim stanie Oklahoma. Jak poinformowała lokalna policja z hrabstwa Muscogee, 2-letni Ares został znaleziony martwy w poniedziałek wieczorem ok. kilometr od domu rodzinnego. Dzień wcześniej w nocy zniknął.

Jak podaje "Daily Mail", rodzice ostatni raz widzieli go ok. godz. 1:30, gdy wsunął im się do łóżka. Kilka godzin później, gdy się obudzili, już go nie było.

USA. Tajemnicza śmierć 2-latka. Zniknął w środku nocy

Personalia rodziców można było znaleźć na stronie internetowej zakładu pogrzebowego, który pomagał w pochówku synka - zostali opisani jako Nikita Muse i Betty Flanagan.

Śledczy ustalili, że Ares - by dostać się na zewnątrz - musiał przejść przez troje zamkniętych drzwi. Gdy tylko okazało się, że go nie ma, rozpoczęto szeroko zakrojone poszukiwania po całej okolicy. Wykorzystano m.in. psy tropiące.

Redakcja poleca

RadioZET.pl/Twitter/polsatnews.pl/Daily Mail/Facebook