Obserwuj w Google News

Taksówkarz zgwałcił 17-letnią pasażerkę. Nie miała pieniędzy na kurs

Redakcja
1 min. czytania
25.11.2017 17:41
Zareaguj Reakcja

17-letnia mieszkanka Wielkiej Brytanii została zgwałcona przez taksówkarza-imigranta. Nastolatka nie miała przy sobie pieniędzy na opłacenie taksówki. 

Taksówkarz zgwałcił 17-letnią pasażerkę. Nie miała pieniędzy na kurs
fot. Pixabay

 

O sprawie informuje brytyjski Daily Mail. Katar Shahin spotkał w centrum walijskiego Swansea pijaną i odurzoną narkotykami 17-latkę. Zaproponował jej podwózkę, lecz dziewczyna zaznaczyła, że nie ma pieniędzy na kurs.

Dla taksówkarza nie stanowiło to problemu. Shahin zaoferował jej darmową podwózkę. Mężczyzna zawiózł ją najpierw do McDonalda, a potem do swojego domu. Tam nieprzytomna dziewczyna została zgwałcona. 

Skandal w zoo. Imigrant z Syrii zgwałcił kucyka

- Nie spodziewała się, że mogłoby spotkać mnie coś złego – cytują 17-latkę brytyjskie media. Młoda kobieta wiedziała, że w taksówkach znajdują się kamery i miała nie odczuwać potencjalnego zagrożenia. 

Sprawa brutalnego gwałtu znalazła swój finał w sądzie. Katar Shahin bronił się mówiąc, że dziewczyna jest prostytutką, a za seks zapłacił jej 20 funtów. Następnie stwierdził, że nastolatka sama chciał z nim uprawiać seks. W żadną z przedstawionych wersji zdarzeń nie uwierzył brytyjski wymiar sprawiedliwości. Mężczyzna został skazany na 10 lat więzienia i wpisany do rejestru przestępców seksualnych do końca życia.

RadioZET.pl/Daily Mail/DG